Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Tyras vanduo

Geriamas vanduo skirtingose formose: kokią rinksitės / 2013-03-22

Lietuvos respublikos geriamojo vandens įstatymas aiškina, kad geriamasis (gėlas) vanduo, tai bet koks gamtinis ar paruoštas vanduo, skirtas gerti, virti, ruošti valgiui ar naudoti kitoms namų ūkio reikmėms, neatsižvelgiant į tai, ar jis tiekiamas iš vandentiekio skirstomojo tinklo, talpyklų, buteliais ar kitaip įpakuotas. Renkasi vartotojas, bet prieš apsisprendžiant ne prošal būtų ir šiek tiek sužinoti.

Pirk ir gerki?

Nepasitikite vandeniu, tekančiu iš čiaupo, norite atsigaivinti išvykę iš namų, pakeliui į darbą, sportuojant, – galite rinktis į butelius išpilstytą geriamąjį vandenį.

Vandens įstatymas ir vamzdynų problemos / 2012-06-14

Geriamojo vandens tiekimas gyventojams yra griežtai reglamentuotas Lietuvos Respublikos įstatymu. Šis įstatymas ir atskiri jo straipsniai nuo 1997 metų keitėsi net kelis kartus, pakeičiant ar padidinant vieno ar kelių toksinių (cheminių) rodiklių leidžiamą normą.

Vandens tiekimo įstatymas numato išlygą - leisti tiekti geriamą vandenį, kurio vienas ar keli toksiniai (cheminiai) rodikliai yra didesni negu nustatyti higienos normoje.

Žmogaus organizmas nepasisavina neorganinių medžiagų / 2012-06-14

Dažniausiai sutinkami vandenyje esantys pavojai:

Kalkės

Kietas vanduo prisotintas neorganinių medžiagų tokių kaip, natris, geležis, kalcis. Šios mežiagos kaupiasi ant arterijų ir venų vidinių sienelių, jas paversdamos kietomis ir trapiomis. Prausiantis kietu vandeniu, oda gali išsausėti ir imti perštėti. Taip gali nutikti dėl vandenyje esančių geležies junginių.

Apie vandenį / 2012-06-04

Vanduo leiknina, saugo grožį ir sveikatą, stiprina raumenis.

Vanduo saugo grožį ir sveikatą

Gera žinia visiems norintiems sulieknėti – tyrimai rodo, kad geriant daugiau vandens, riebalų atsargos, sukauptos organizme, ima mažėti ir atvirkščiai, vartojant mažiau vandens, riebalai kaupiasi sparčiau. Taigi prieš pradėdami save kankinti įvairiomis dietomis, tiesiog pabandykite per dieną išgerti keliomis stiklinėmis daugiau vandens – galbūt rezultatai jus nustebins.

Vandenyje randamos naudingosios medžiagos / 2012-06-04

Mendelejevo lentelė... mūsų organizme

Turbūt visi girdėjome posakį: “Mes - Žemės vaikai”. Bet ar visi žino, kad mes iš tikrųjų sukurti iš tų pačių elementų, kaip ir mūsų planeta.

Pasirausus savo organizme, galima rasti visko - nuo aukso iki radioaktyviojo skilimo elementų.

Kokių nors mineralinių medžiagų perteklius arba trūkumas sutrikdo medžiagų apykaitą ir sukelia ligas. Todėl būtina pasirūpinti, kad mūsų maiste visuomet būtų pakankamai vitaminų bei mineralinių medžiagų.

Vandenyje randamos kenksmingos medžiagos / 2012-06-03

1 milijardas žmonių neturi galimybės gerti saugų vandenį, 11000 vaikų miršta kasdien dėl ligų susijusių su vandenių. Kiekvienu konkrečiu atveju vartotojo čiaupe, vandens kokybei gali turėti įtakos vidaus tinklų būklė, vandens vartojimo intensyvumas, vandens temperatūra.

Šarminis vanduo / 2012-06-03

Natūralios būklės mūsų kūnas yra šiek tiek šarminis. Norėdami apsisaugoti nuo 80% ligų, turėtume visuomet jį tokiu ir palaikyti. Tačiau tai labai sunku tai padaryti, esant užterštai aplinkai, netinkamai mitybai ar stresinėms situacijoms.

Rūgštinis vanduo – Šarminis vanduo ir jų savybės / 2012-06-03

Rūgštinis vanduo (jį dar vadina anolitu, negyvuoju vandeniu) - bespalvis skaidrus skystis su rūgšties kvapu, rūgštelėjęs. Šis vanduo - puikus baktericidas, dezinfektorius.

Lietuvos Enciklopedija apie vandens valymą / 2012-06-03

Vandens valymas

Vanduo, imamas iš bet kokių šaltinių, nėra grynas. Jis turi savy nereikalingų, vamzdžius gadinančių ar net žmogaus sveikatai kenksmingų priemaišų.

Atmosferinis vanduo, kol pasiekia natūralius rezervuarus, kaip ežerus, upes ar tvenkinius jau būna užteržtas oro duklėmis, trūnijančiais lapais ir kitais augmenijos puviniais, ganyklų trąšomis, gyvūnijos bei žmogaus atmatomis, o taip pat ir įvairių rūšių bakterijomis.

Vandens rūšys / 2012-06-03

Kokios vandens rūšys tai - mineralinis, šaltinio, fasuotas geriamasis, mineralizuotas.

Rinkoje parduodamą fasuotą vandenį galima būtų sugrupuoti į 4 grupes: natūralus mineralinis vanduo, šaltinio vanduo, mineralizuotas geriamasis vanduo, fasuotas geriamasis vanduo.

Natūralų mineralinį vandenį, šaltinio ir mineralizuotą vandenį vartotojai kartais vadina vienu pavadinimu – „mineralinis“. Tačiau tai iš esmės skirtingi produktai.

Natūralus mineralinis vanduo - išgaunamas iš vieno ar kelių natūralių ar dirbtinių šaltinių požeminis vanduo, kuris nuo paprasto geriamojo vandens skiriasi: originalia chemine kompozicija, kurią nulemia jame ištirpusios mineralinės medžiagos, mikroelementai ar kitos sudėtinės dalys, lemiančios vandens teigiamą poveikį žmogaus organizmo fiziologinėms funkcijoms; natūraliu švarumu.

Puslapis 1 iš 2

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com