Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Rūgštinis vanduo – Šarminis vanduo ir jų savybės / 2012-06-03

Rūgštinis vanduo (jį dar vadina anolitu, negyvuoju vandeniu) - bespalvis skaidrus skystis su rūgšties kvapu, rūgštelėjęs. Šis vanduo - puikus baktericidas, dezinfektorius.

Jis sulėtina organizmo bioprocesus, sumažina kraujospūdį, veikia raminančiai, pagerina miegą, mažina skausmus sąnariuose, kadangi turi druskas tirpdančių savybių. Reguliariai skalaujant burną po valgio, nustoja kraujuoti dantenos, gerai dezinfekuojasi burnos ertmė, palaipsniui tirpsta dantų akmenys.

Jis gerai dezinfekuoja tvarsliavą, baltinius, drabužius, avalynę, įvairią tarą, vaisius, daržoves, patalpas, netgi gruntą vazonėliuose ar lysvėse.

Labai efektyviai gydo slogą, sustabdo žmonių, paukščių bei gyvulių viduriavimą. Moterys gali lengvai pasigaminti rūgštinio vandens su labai plačiai reklamuojama koncentracija pH=5,5 ir praustis be brangiai kainuojančių užsienietiškų preparatų. Anolitas gerai (drėkina paviršius ir įsiskverbia į odą, greitai parūgština organizmą.

Laikant sandariai uždarytuose induose, savo savybes išsaugo keletą savaičių.

Šarminis vanduo (katolitas, gyvasis vanduo) - drumzlinas, pilkas skystis, tačiau po reakcijos jis greitai nusiskaidrina: jame iškrinta nuosėdos - įvairios vandens druskos. Kuo daugiau vandenyje priemaišų, tuo daugiau iškrinta ir nuosėdų. Taip pasireiškia vandens valymo efektas.

Gyvasis vanduo labai minkštas, be skonio, primena lietaus vandenį.

Jis paspartina organizmo bioprocesus, švelniai padidina kraujospūdį, skatina medžiagų įsisavinimą, gerina apetitą, pagreitina maisto praeinamumą, suteikia energijos, žvalumo. Jis greitai ir efektyviai gydo įvairias žaizdas, pradedant nuo įdūrimų, įpjovimų, baigiant skrandžio opomis, pragulomis, trofinėmis žaizdomis.

Šarminiame vandenyje greitai atsigauna pavytusios gėlės, žalios daržovės ir paskui dar ilgai laikosi, tarsi ką tik nuskintos. Sėklos pamirkytos jame prieš sodinimą, greičiau sudygsta, o periodiškai laistant juo, duoda geresnį derlių, kuris anksčiau subręsta. Šis vanduo - gera plovimo, skalbimo priemonė.

Savo savybes jis praranda greičiau negu rūgštinis vanduo, tačiau laikant sandariai uždarytame inde (be kontakto su oru) jis jas išsaugo savaitę.

Dažnai klausiama, kuo pasireiškia aktyvuoto vandens gydomasis poveikis?

Svarbiausia tai, kad tiek šarminis (gyvasis), tiek rūgštinis (negyvasis) vanduo savo elektrolitinėmis savybėmis yra artimas organizmo skysčiams (kraujui, tarpląsteliniam skysčiui, limfai ir kt.) ir todėl iš karto įsijungia į organizmo gyvybinę veiklą. Ypač svarbu, kad tai gamtos produktas, aktyvinantis organizmo gydomąsias galias.

Aktyvuoto vandens šaldyti nereikia, juo labiau, kad prieš naudojant dažnai jį rekomenduojama truputį pašildyti. Virinant aktyvuotą vandenį, jo koncentracija greitai sumažėja, o oksidacinis-redukcinis potencialas visai išnyksta. Reiškia, jo nereikia ir virinti. Kitas dalykas - ruošti kavą ar arbatą, pasinaudojant šarminiu vandeniu: aktyvumas sumažėja, tačiau vandens minkštumas, jo švarumas išlieka ir gėrimai būna skanesni, aromatiškesni.

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com