Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt


Vandens filtrai - švarus vanduo tiesiai iš Jūsų čiaupo


Esame amerikiečių kompanijos
"Aquafilter" bei "CLACK CORP" atstovas, prekės ženklo "Aquafilter" vandens filtrai  Lietuvoje pritatomi jau nuo 1995 metų.

Klientams visoje Lietuvoje siūlome išskirtinai aukštos kokybės vandens filtrus. Kiekvieną dieną aptarnaujame kelias dešimtis klientų. Jums pageidaujant, jau kitą dieną vandens filtras gali būti sumontuotas ir Jūsų namuose ar biure. Taip pat atliekame ir gedimo šalinimo darbus. Geriamo vandens filtrai yra įrengiami per kelias valandas. Mūsų patyrę specialistai skubiai šalina atsiradusius gedimus.

Filtrai vandeniui – ilgametė mūsų veiklos kryptis, todėl sukaupta patirtis padės Jums suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Prekių kataloge rasite patikimą "Aquafilter" ir "CLACK CORP" įrangą. Susisiekite su mumis ir mes patarsime, kuris filtras vandeniui labiausiai atitinka būtent Jūsų poreikius. Esame lankstūs, todėl geriamojo vandens filtrai gali būti įsigyti per kelis kartus ar įsigyti lizingu. Jei netenkina kaina, visuomet galite derėtis ir sulaukti išskirtinio pasiūlymo.

Norime, kad būtumėte ramūs, visuomet aprūpinti kokybišku vandeniu, taigi garantuojame nuolatinę trūkstamų dalių tiekimą ir priežiūrą. Nuolat turite galimybę pasiskambinti ištikus nelaimei - turėsite kur kreiptis, todėl mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytas filtras vandeniui geriausia investicija į švarų vandenį. Nedvejokite, susisiekite su mūsų konsultantais jau dabar ir pasirūpinkite savo bei artimųjų gera savijauta.

Vandens gazavimo aparatai

Mūsų gėrimų gaminimo aparatas Soda Stream leis Jums sutaupyti laiko, pinigų bei fizinių pastangų, nes Jums nereikės iš parduotuvės namo gabenti sunkių gėrimų butelių. Jums nebeteks eiti į parduotuves ir leisti pinigų, kai norėsite paskanauti gaiviųjų gėrimų, nes pastarųjų pasigaminsite savo namuose.

Soda stream gėrimų gaminimo aparatas


Esame paskaičiavę, kad vidutiniškai mūsų aparatas Jums atsipirks mažiau nei per vienerius naudojimo metus, o vieno angliarūgštės baliono Jums pakaks pasigaminti net 60 litrų gėrimo.


"SodaStream" padeda saugoti Jūsų sveikatą, nes vartodami pačių pasigamintus gėrimus suvartosite mažiau cukraus. Jūsų pasigamintuose gėrimuose bus tik 1/3 cukraus, lyginant su kitais parduodamais gėrimais.


Su "SodaStream" pagaminti gėrimai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams, nes jų sudėtyje yra natūralios medžiagos - vanduo prisotinamas angliarūgšte bei natūraliu cukrumi. Mūsų aparatas leis Jums patiems reguliuoti cukraus kiekį gėrimuose ir taip sekti, kiek cukraus suvartojate patys ar Jūsų vaikai.


Mūsų aparatu “SodaStream” pagaminti gėrimai švieži išsilaikys 5 dienas. Laikydami šaldytuve savo gėrimą dėl hermetiškos šiuolaikinės dangtelių sandaros išlaikysite ilgą laiką, todėl galėsite lengviau planuoti jo reikiamą kiekį, nes nereikės jo greitai išpilti.


“SodaStream” naudą patvirtina keli milijonai vartotojų visame pasaulyje, o technologijos patikimumą garantuoja Europos Sąjungos sertifikatai bei pasauliniai patentai. Šių aparatų kasmet pasaulyje nuperkama vis daugiau.


Šis aparatas yra visiškai ekologiškas bei padės Jums sumažinti išmetamų šiukšlių kiekį, nes naudodamį jį Jūs galėsite visiškai atsisakyti vienkartinių gėrimų skardinių, butelių, o aparatui nereikės jokio elektros šaltinio ar baterijos. 


Užsisakykite dabar - prisidėkite prie ekologijos

Produktai

„Jet“ vandens gazavimo aparatas

Nuo
75.00 €

„Genesis“ vandens gazavimo aparatas

97.00 €

Power Black gazavimo aparatas

199.00 €

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Prašome užpildyti žvaigždute * pažymėtus laukus