Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

GROHE BLUE filtrų kasetės

GROHE „Blue“ filtrų kasetės yra specialiai pritaikytos GROHE gamintojo sistemoms: Blue Home, Blue Professional ir Red. Kiekviena iš jų gali pasigirti skirtingais privalumais, todėl turėtų būti pasirenkama priklausomai nuo Jūsų poreikių. S/M/L 5 pakopų filtras garantuoja išsamų vandens valymą, įskaitant nuo kalkių ir sunkiųjų metalų. Anglies filtras apsaugo nuo mechaninių priemaišų, chloro, blogo skonio bei kvapo. Magnesium+ filtras vandenį praturtina mineralais, kartu minkštinant vandenį bei pašalinant kitas nepageidaujamas kenksmingas priemaišas.
Kaina
126.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • Dokumentai
 • Vaizdo įrašai
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

grohe.png

GROHE - tai pasauliniu mastu pirmaujantis vandens įrenginių gamintojas. Vien per pastaruosius dešimt metų šios vokiečių įmonės sėkmę patvirtino daugiau nei 240 dizaino ir inovacijų apdovanojimų. Taip atpažįstami patys aukščiausi Grohe kokybės standartai: naujausios technologijos, kokybė, dizainas ir gaminių ilgaamžiškumas. Visose įmonės gamyklose naudojama labai tiksli inžinerija, negana to, įrenginiai turi svarbiausius europinius sertifikatus, tokiu būdu užtikrinant kiekvieno gaminio kokybę. 

Paskirtis:

 • GROHE gazavimo ir geriamojo vandens sistemoms, kenksmingų medžiagų filtravimui.

Filtrų modeliai:

 1. Standartinio S dydžio 600 litrų filtras (GROHE „Blue Home“ ir „Red“ sistemoms). 
 2. Vidutinio M dydžio 1500 litrų filtras (GROHE „Blue Professional“ ir „Red“ sistemoms). 
 3. Didelio L dydžio 2300 litrų filtras (GROHE „Blue Professional“ ir „Red“ sistemoms). 
 4. Aktyvuotos anglies filtras (GROHE „Blue Professional“ ir „Blue Home“ sistemoms). 
 5. Magnesium+ filtras (GROHE „Blue Professional“ ir „Blue Home“ sistemoms). 
 6. GROHE „Blue“ valymo kasetė (GROHE „Blue Professional“ ir „Blue Home“ sistemoms)

GROHE „Blue“ kasetės - 5 vandens valymo pakopos

GROHE Blue S/M/L dydžio filtras paverčia paprastą vandentiekio vandenį aukščiausios kokybės stalo vandeniu. Per 5 valymo pakopas vanduo vis labiau rafinuojamas į švarų geriamąjį vandenį su nuostabiu skoniu. Pašalinamos nepageidaujamos medžiagos: mechaninės priemaišos, organiniai junginiai, chloras, pesticidai, sunkieji metalai, kalkės, blogas vandens skonis ir kvapas. Pakeisti filtro kasetę išties nesunku - paprasčiausiai išimkite seną kasetę, įdėkite naują ir Jūsų GROHE vandens įrenginys bus paruoštas darbui.

 • S dydžio filtro pajėgumas - 600 litrų prie 15° KH kietumo = 2,68 mmol/l = 5,36 mg-ekv/l.
 • M dydžio filtro pajėgumas - 1500 litrų prie 15° KH kietumo = 2,68 mmol/l = 5,36 mg-ekv/l.
 • L dydžio filtro pajėgumas - 2300 litrų prie 15° KH kietumo = 2,68 mmol/l = 5,36 mg-ekv/l.

 GROHE „Blue“ aktyvuotos anglies filtras

GROHE „Blue“ anglies filtras - tai 3 pakopų vandens filtras, garantuojantis gaivų, puikaus skonio vandenį tiesiai iš čiaupo. Aktyvintos anglies filtras yra specialiai sukurtas toms vietovėms, kuriose vandens kietumas yra žemesnis nei 9 ° dKH. Šio modernaus anglies filtro pajėgumas siekia net iki 3000 litrų, o 3 pakopos paruošia švarų geriamąjį vandenį. Visų pirma, yra išfiltruojamos didesnės mechaninės nuosėdos (smėlis ir rūdys). Visų antra, filtras gerina vandens skonį ir kvapą. Visų trečia, pašalinamos pačios smulkiausios mechaninės priemaišos.

 • Aktyvuotos anglies filtro pajėgumas - 3000 litrų iki 9° KH kietumo = 1,61 mmol/l = 3,22 mg-ekv/l.

GROHE „Blue“ Magnesium+ filtras - vandens mineralizavimui magniu ir cinku

GROHE „Blue“ Magnesium+ filtras - tai modernus mineralizavimo filtras, vandenį praturtinantis naudingu magniu ir cinku, taip pat sukuriančiu itin malonų vandens aromatą. Magnis, gyvybiškai svarbus sveikatą stiprinantis mineralas, yra naudingas visiems, o labiausiai sportininkams ir diabetikams! Su šiuo GROHE filtru jo suteikiama net 35 miligramų litrui. Nauda atneša ir cinkas, kuris palaiko organizmo imuninę sistemą ir yra vienas svarbiausių mikroelementų. Pastarojo suteikiama maždaug 3 miligramų litrui. Filtro pajėgumas yra maždaug 400 litrų esant 17 ° dGH. 

Magnesium+ filtras taip pat valo vandenį. Pirmoje pakopoje mechaninės priemaišos, pavyzdžiui, smėlis ir rūdys. Tada aktyvintos anglies filtravimas pašalina natūralų užterštumą, chloro, organinius junginius. Trečioje pakopoje jonų mainų filtras pašalina kalkes bei sunkiuosius metalus, prideda magnio ir cinko mineralus. Ketvirtoje pakopoje anglies filtras pašalina medžiagas, sukeliančias nemalonų skonį ir kvapą. Galiausiai mechaninis filtras pašalina pašias smulkiausias mechanines priemaišas. Rezultatas yra visiškai grynas ir skanus geriamasis vanduo.

 • Magnesium+ filtro pajėgumas - 400 litrų iki 15° KH kietumo = 2,68 mmol/l = 5,36 mg-ekv/l.

GROHE „Blue“ valymo kasetė 

GROHE „Blue“ yra skirtas 100% dezinfekavimui ir filtro galvutės valymui (su purkštuku). Naudojamas kartu su GROHE „Blue“ adapteriu.

Dokumentai

Vaizdo įrašai

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com