Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Maišelinis vandens filtras AQUA BFNT

Šis mechaninis maišelinis vandens filtras apsaugo nuo mechaninių priemaišų: smėlio, žvyro, rūdžių ir pan. Naudojamas šaltam, karštam ir aukšto slėgio vandeniui, šis vandens apsaugos nuo mechaninių priemaišų, kurios sudaro nemažai problemų vamzdynui ir geriamajam vandeniui. AQUA BFNT taip pat turi slėgio matuoklį, kuris leis patikrinti vandens slėgį ir garantuos tvarkingą sistemos darbą.
Kaina
1440.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Techniniai duomenys
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

DN65 JUNGTIS - DIDESNIS VANDENS SRAUTAS

Šis mechaninis maišelinis vandens filtras turi DN65 jungtį. Tai didžiulis privalumas, kuris garantuoja, kad vandens srautas bus didesnis nei kitų siūlomų sistemų. Per trumpesnį laiką ji atliks didesnį darbą, todėl tai visuomet klausimas, kurį reikėtų apsvarstyti prieš renkantis įrenginį vandens valymui.

NERŪDIJANČIO PLIENO KORPUSAS

AQUA BFN korpusas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl siūlo nemažai privalumų. Visų pirma, ši medžiaga atspari korozijai, todėl Jums nereikės jaudintis, kad atsiras gedimų prie aukšto slėgio, chemikalų, aukštos ar žemos temperatūros. Mechaninis vandens filtras taip pat tarnaus daug metų, pasižymės ilgaamžiškumu. Kainos atvžilgiu nerūdijantis plienas yra pats optimaliausias pasirinkimas - jis patvarus, nereikalauja priežiūros ir kainuoja mažiau, nei kai kurios kitos medžiagos. 

KONTROLĖ - SLĖGIO MATUOKLIS

Slėgio matuoklis - tai įrankis, padedantis sekti naudojamo filtro darbą. Tokiu būdu užtikrinama, kad įrenginys ir toliau veiksmingai valo vandenį. Šis AQUA BFN turi slėgio matuoklį, kuris garantuoja sistemos veiksmingumą. Naudodami šį prietaisą galėsite sekti įtekančio ir ištekančio vandens slėgį. Tai padės įvertinti ar sistemoje atsirado gedimų - kaip veiksmingai atliekamas vandens valymas.

Techniniai duomenys

Modelis WATER BFNT
Nominalus vandens srautas 15 m3/val
Maišelių kiekis 1
Korpuso medžiaga Nerūdijantis plienas 304
Jungties dydis DN65
Filtruojamų dalelių dydis 5, 25, 50, 100, 200 mikronų
Maks. darbinis slėgis 12 bar
Temperatūra iki 90°C
Išmatavimai   225 x 1006 mm

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com