Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Gazavimo aparatai SODA STREAM

Mūsų gėrimų gaminimo aparatas Soda Stream leis Jums sutaupyti laiko, pinigų bei fizinių pastangų, nes Jums nereikės iš parduotuvės namo gabenti sunkių gėrimų butelių. Jums nebeteks eiti į parduotuves ir leisti pinigų, kai norėsite paskanauti gaiviųjų gėrimų, nes pastarųjų pasigaminsite savo namuose.

Soda stream gėrimų gaminimo aparatas


Esame paskaičiavę, kad vidutiniškai mūsų aparatas Jums atsipirks mažiau nei per vienerius naudojimo metus, o vieno angliarūgštės baliono Jums pakaks pasigaminti net 60 litrų gėrimo.


"SodaStream" padeda saugoti Jūsų sveikatą, nes vartodami pačių pasigamintus gėrimus suvartosite mažiau cukraus. Jūsų pasigamintuose gėrimuose bus tik 1/3 cukraus, lyginant su kitais parduodamais gėrimais.


Su "SodaStream" pagaminti gėrimai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams, nes jų sudėtyje yra natūralios medžiagos - vanduo prisotinamas angliarūgšte bei natūraliu cukrumi. Mūsų aparatas leis Jums patiems reguliuoti cukraus kiekį gėrimuose ir taip sekti, kiek cukraus suvartojate patys ar Jūsų vaikai.


Mūsų aparatu “SodaStream” pagaminti gėrimai švieži išsilaikys 5 dienas. Laikydami šaldytuve savo gėrimą dėl hermetiškos šiuolaikinės dangtelių sandaros išlaikysite ilgą laiką, todėl galėsite lengviau planuoti jo reikiamą kiekį, nes nereikės jo greitai išpilti.


“SodaStream” naudą patvirtina keli milijonai vartotojų visame pasaulyje, o technologijos patikimumą garantuoja Europos Sąjungos sertifikatai bei pasauliniai patentai. Šių aparatų kasmet pasaulyje nuperkama vis daugiau.


Šis aparatas yra visiškai ekologiškas bei padės Jums sumažinti išmetamų šiukšlių kiekį, nes naudodamį jį Jūs galėsite visiškai atsisakyti vienkartinių gėrimų skardinių, butelių, o aparatui nereikės jokio elektros šaltinio ar baterijos. 


Užsisakykite dabar - prisidėkite prie ekologijos

Produktai

Gazavimo aparatas Aarke Carbonator II

300.00 €

Gazavimo aparatas SodaStream CRYSTAL 2.0

189.00 €

Gazavimo aparatas SodaStream Easy

120.00 €

Gazavimo aparatas SodaStream SOURCE

149.00 €

„Genesis“ vandens gazavimo aparatas

97.00 €

„Jet“ vandens gazavimo aparatas

79.90 €

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com