Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Dejonizatoriai ir demineralizatoriai

Dejonizatoriai yra puikiai pritaikyti šildymo sistemoms ir vandeniui, kuris turi netirpių kietųjų medžiagų (TDS). Dažniausiai tai būna įvairūs mineralai ir druskos, dėl kurių atsiranda kalkių susiformavimo ir korozijos pavojus. Šildymo sistemos pradeda dirbti nevisapusiškai. Pavyzdžiui, vos 0,8 mm kalkių sluoksnis gali sumažinti šilumos perdavimo pajėgumą 10%. Būtent dėl šios priežasties dejonizatoriai yra labai naudingi. Jie iš vandens pašalina absoliučiai visas kietąsias priemaišas, veikia ir kaip demineralizavimo filtrai.

Dejonizatoriai naudojami po atvirkštinio osmoso sistemos.

Lyginant su distiliacija, dejonizavimas yra daug greitesnis, reikalaujantis mažiau energijos ir ekonomiškesnis. Be to, tai yra itin reikalingas procesas, tiekiantis didelius kiekius išgryninto vandens. Naudojantis jonų mainų dervomis iš vandens pašalinamos visos ištirpusios kietosios medžiagos (TDS). Kontroliuojamas vandenyje esančių jonų elektrinį krūvį - pašalinamas TDS. Veikimo principas panašus į teigiamai įkrautą magnetą, kuris pritraukia neigiamai įkrautą magnetą. Dejonizavimo dervos pritraukia ne vandens jonus ir pakeičia juos vandens jonais, gamindami labiau išgrynintą vandenį.

Produktai

AQUA dejonizatorius DEION MINI

103.00 €

AQUA dejonizatorius DEION20

562.00 €

AQUA dejonizatorius DEION9

430.00 €

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com