Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Pirktas vanduo

Gazuotas vanduo / 2012-04-02

Pliusai tai vitaminas C, kas sukelia teigiamą nuotaiką, daugiau energijos. Taip pat sutrikus skrandžio veiklai, išgėrę šio vandens jį suaktyvinsime.

Vanduo su burbuliukais ir be – kas skaniau?

Tyras vanduo – sveikiausia. Tą žinome visi. Ir vis dėlto paprastas vanduo greitai pabosta, o tą, kuris džiugiai šnypščia ir burbuliuoja, gerti kur kas linksmiau. Juolab kad burbuliukų turi ir dauguma mineralinio vandens rūšių. Ar vanduo su burbuliukais vis dėlto bent kiek sveika?

Mineralinis vanduo / 2012-04-02

Mineralinį vandenį derėtų gerti tik gydytojui rekomenduojant. Nes mineralinio vandens gėrimas gali privesti prie sunkių ligų.

Dabar yra aktyviai reklamuojami įvairūs mineraliniai vandenys ir daugelis žmonių juos vartoja dažnai. Reikėtų žinoti, kad mineralinis vanduo skirtas gydymui, o ne kasdieniam gėrimui.

Mineralizuotas vanduo

Chemiškai išvalytas vanduo, dirbtinai mineralizuotas vanduo yra tuščias savo informacine prasme. Vandenį iš buteliukų gerti galima, kai nėra kito pasirinkimo.

Gaminamas sumaišant įvairių rūšių vandenį ir mineralines medžiagas arba skiedžiant geriamuoju vandeniu natūralų mineralinį vandenį. Mineralizuotas vanduo pasižymi troškulį mažinančiomis, gaivinančiomis savybėmis.

Už į prekybą paleistą užterštą vandenį UAB „Druskininkų Rasa“ gavo baudą / 2011-10-30

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba skyrė 2 tūkst. Lt baudą UAB „Druskininkų Rasa“. Tokia bausmė bendrovei skirta už pavojingų maisto produktų – negazuoto fasuoto stalo vandens „Rasa active life“– pateikimą į rinką.

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos maisto, Lietuvos Respublikos produktų saugos įstatymais, bylą išnagrinėjo ketvirtadienį.

Kvailybė buteliuose / 2011-10-30

Rodos, kas begali būti švaresnio ir tyresnio už vandenį sandariai uždarytame butelyje? Tuo labiau kad etiketėse dažniausiai rašoma, kad tai tyras ledynų arba šaltinių vanduo, kuriame tik H2O ir natūraliai ištirpę mineralai, ekologiškai švarūs ir tokie naudingi organizmui.

Jau kas kas, bet amerikiečiai, kuriuos visas pasaulis vadina pamišusiais dėl sveiko gyvenimo būdo, tikrai turi žinoti, už kokį vandenį buteliuose jie kasmet sumoka 7 milijardus dolerių. Tačiau neseniai žurnalas "New Scientist" paskelbė publikaciją, kuri pašiupino amerikiečius

Atliekamas tyrimas dėl Borjomi įvežimo / 2011-10-30

Valstybinė maisto ir veterinarijos audito tarnyba pradėjo Vaidotų geležinkelio pasienio veterinarijos posto vedėjo ir veterinarijos gydytojos - inspektorės tarnybinį patikrinimą dėl leidimo įvežti į Lietuvą siuntą su tariamai suklastotais natūralaus mineralinio vandens „Borjomi" transporto dokumentais.

Įtarimas dėl dokumentų klastotės kilo, kai Vilniaus miesto VMVT inspektoriai patikrinę bendrovės „Autoverslas" sandeliuose importuoto natūralaus mineralinio vandens „Borjomi" siuntą, nustatė nemažai importo procedūrų pažeidimų: kompanija, siuntos gavėja oficialiai neįregistruota kaip įmonė turinti maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą, vietoj siuntos gavėjo UAB „Accuratus" originaliuose siuntos dokumentuose ranka įrašytas kitas siuntos gavėjas UAB „IDS Borjomi Europa".

„Richy“ mineralinį vandenį rinkai tiekusi „Tarbaz“ keliaus į teismą / 2011-10-30

2006.05.30 17:47:35

Vilniaus rajone veikianti bendrovė „Tarbaz", nepaisydama draudimo ir pažeisdama galiojančius teisės aktus, tiekė rinkai natūralų mineralinį vandenį „Richy".

Už reikalavimų nevykdymą „Tarbaz" tikrinimų byla perduota svarstyti Vilniaus rajono apylinkės teismui, pranešė Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

Plastikiniai buteliai stiprina hormonų taršą / 2011-10-30

Mokslininkams pirmą kartą pavyko įrodyti, kad gėrimai iš plastikinių butelių didina cheminio junginio, siejamo su žmogaus lytinių hormonų pusiausvyros „ardymu“, keliamą pavojų.

JAV mokslininkų atliktas tyrimas pirmą kartą įrodė, kad plastikiniai buteliai į juose laikomus skysčius išskiria cheminį junginį bisfenolį A (BPA). Ankstesniais tyrimais nustatyta, kad ši medžiaga trikdo gyvūnų reprodukcinės sistemos raidą ir yra siejama su žmogaus širdies ir kraujagyslių ligomis bei diabetu, skelbia britų dienraštis „Daily Telegraph“.

Vaikų darželyje baimė dėl geriamojo vandens / 2011-10-30

2008 m. Spalio 02 d.

Sostinės darželio-mokyklos „Vaivorykštė“ administracija atsisako populiaraus geriamojo vandens „Žalia giria“. Darželio vadovai ir auklėtinių tėvai įtaria, kad būtent nuo šio vandens netikėtai sunegalavo iškart keli vaikai. Tėvai tvirtina, kad jų įtarimus patvirtino ir specialistai.

Priekaištų „Žalios girios“ tiekėjams prieš kelerius metus turėjo ir viena Vilniaus bendrovė, kai blogai pasijuto iškart šeši jos darbuotojai. Tuo tarpu tiekėjai tvirtina neturį čia ką komentuoti, nes esą visi šie įtarimai - nesąmonė.

Vanduo stikliniuose buteliuose

Visais laikais ir dabar vertinama aukščiausios kokybės stikliniuose buteliuose vanduo.

Pateikiame stiklinių butelių sąrašą parduodamo vandens Lietuvoje: Elite gold; Raulosa; Perierer; P.PELEgrino; Birutė; Fuldimo; Aquila; Aqville; Boržomis; Vytautas; Tichė; Vichy; ESSENTUKI

Puslapis 1 iš 2

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com