Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Sertifikatai

NSF
”Aquafilter” vandnens filtrų kompanijai suteiktas nacionalinio mokslo fondo NSF sertifikatas. Šis fondas nuo 1944 metų suteikia sertifikatus aukščiausios kokybės produktams, atitinkantiems pasaulinius standartus, kurie tarnauja maisto ir vandens kokybės apsaugojimui. Ši organizacija padeda pasirinkti vartotojams geriausius ir saugiausius produktus, nurodydama prekinius ženklus.
Aquafilter yra
1999 metais “Aquafilter” kompanija tapo “Water Quality Association” asociacijos nariu, kurios nariais yra geriausios kompanijos vandens valymo srityje. WQA logotipu paženklinti produktai, tai aukštos kokybės gaminiai, atitinkantys pasaulinius standartus ir etikos kodeksą „Code of Ethics – WQA“. Šie gaminiai testuojami ir pagaminti įmonėse, kurių personalas apmokomas vienais geriausių specialistų pasaulyje vandens valymo sistemų srityje.
Aquafilter kokybės sertifikatas
„Aquafilter“ kompanijai suteiktas amerikiečių kompanijos „Osmonics“ „platininio“ platintojo vardas.
sertifikatas
Tarptautinė sertifikatų įstaiga TUV CERT patvirtina, kad įmonė įdiegė ir taiko kokybės sistemą santechnikos ir vandens filtravimo įrenginiams.  Tai rodo,  jog produktai atitinka tarptautinį ISO 9001:2000 standartą. Sertifikatas suteiktas 2005 (2008) metais Lenkijoje.
Krištoliniai vandenys
UAB “Krištoliniai vandenys” 2009 metais buvo suteiktas sertifikatas-padėka už pasiekimus skatinant ir populiarinant “Aqua filter” produktus Lietuvoje. Šį sertifikatą suteikė amerikiečių kompanija “Aqua filter”, kurios atstovas Lietuvoje yra UAB “Krištoliniai vandenys”.
Aquafilter patentas
Jungtinių Amerikos Valstijų Patentų ir prekės ženklų biuras patikrino prašymą dėl patento suteikimo ir patvirtino, kad “Aqua filter” prekės ženklas atitinka reglamentus ir teisinius reikalavimus. Įmonei buvo suteiktas leidimas įregistruoti prekės ženklą remiantis 1946 metų Prekės ženklų aktu.
Sveikatos ekspertizės pažymėjimas
2009 metais tai pačiai įmonei UAB “Krištoliniai vandenys” buvo suteiktas Visuomenės Sveikatos Saugos Ekpertizės pažymėjimas. Jis patvirtina, jog visi “Aqua filter”produktai, kuriais prekiauja įmonė, atitinka tiek Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos aktų reikalavimus, tiek saugos sveikatai reikalavimus
padeka
2010 metais UAB „Aqua Vilnius“ gauta padėka už pagalbą ir paramą dalyvaujant Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos veikloje.
padeka
2011 metais UAB „Aqua Vilnius“ gauta padėką už pagalbą ir paramą vandeniu „Kovinio sporto turnyre: Kikbokso kariai: Perversmas“ Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga.
padeka
Tarptautinė sertifikatų įstaiga TUV CERT patvirtina, kad įmonė įdiegė ir taiko kokybės sistemą santechnikos ir vandens filtravimo įrenginiams. Tai rodo, jog produktai atitinka tarptautinį ISO 9001:2000 standartą. Sertifikatas suteiktas (2010 12 17) Lenkijoje.
padeka
2012 metais įmonei UAB “Krištoliniai vandenys” suteiktas Visuomenės Sveikatos Saugos Ekpertizės pažymėjimas. Jis patvirtina, jog visi “Aqua filter”produktai, kuriais prekiauja įmonė, atitinka tiek Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos aktų reikalavimus, tiek saugos sveikatai reikalavimus.

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com