Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Vandens ozonatorius Krausen 3000

Šis Krausen gamintojo ozono generatorius yra naudojamas vandens dezinfekavimui - pašalinamos organinės ir neorganinės priemaišos. Įrenginio poveikis matomas akimirksniu. Vanduo tampa įvairiapusiškai švarus ir nebeturi nemalonaus kvapo. Šiuo vandeniu gali būti valomai įvairūs paviršiai - daržovės, vaisiai, mėsos, indai ir t.t. Šis ozonatorius - tai pati veiksmingiausia ir ekologiška priemonė paviršių dezinfekcijai.

Modeliai: 3000/3, 3000/4, 3000/8.
Kaina
162.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • Techniniai duomenys
 • Susiję straipsniai
 • Naudojimosi instrukcija
 • Dokumentai
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

krausen-logo.png

OZONATORIAUS PASKIRTIS 

Dėl puikių savybių, kurios parankios tiek dezinfekavimui, tiek oksidavimui, ozonas yra plačiai naudojamas geriamojo vandens, paviršių ir oro valymui. Vos susidaręs ozonas pradeda kenksmingų medžiagų šalinimo procesus. Nestabilus trečiasis atomas oksiduojasi su organinėmis ir neorganinėmis molekulėmis ir sunaikina arba pakeičia jos savybes. Visas šis procesas atliekamas vos per kelias sekundes. Ozonu valomi įvairūs paviršiai, netgi maisto paviršius. Tai atliekama todėl, kad gamybos vietose arba parduotuvės gali susidaryti mikrobiologinė tarša. Tai - Salmonelės, Liesterijos ir daugelis kitų virusų, pavojingų žmogui. Ozono generatoriai dažnai nudojami šių paviršių dezinfekcijai. Dėl šios priežasties jų paklausa yra didžiulė. Jais valomi ne vien paviršiai arba maistas, bet ir administracinės, gyvenamosios, sandėliavimo patalpos. Tokiu būdu vos akimirksniu apsisaugoma nuo mikrobų, virusų ir kitų kenksmingų mikroorganizmų.

dezinfekavimui-virusu.pngdezinfekavimui-vandens.png

KENKSMINGŲ MEDŽIAGŲ VALYMAS

Pagrindinis vandens ozonatoriaus privalumas - organinių ir neorganinių medžiagų pašalinimas. Kitaip tariant, kai dezinfekavimui naudojamas ozonatorius, pašalinami įvairūs mikroorganizmai, tačiau taip pat pašalinami žmogui kenksmingi cheminiai elementai. Atliekamas visapusis valymas. Nužudomi mikrobai, virusai, bakterijos, alergenai ir kiti ligas sukeliantys organizmai. Vandens ozonatorius - tai stipriausia priemonė vandens dezinfekcijai. Šiuo įrenginiu panaikinami visi nemalonūs kvapai, kurie susidaro dėl gyvų mikroorganizmų bei tokių cheminių medžiagų, kaip geležis ar cinkas. Ozono generatorius išvalo vandenį, o šiuo vandeniu valomas maistas, indai ir paviršiai nebeturi jokių sveikatai kenksmingų medžiagų. Daržovės, vaisiai, mėsos išsilaiko ilgiau, gali būti vartojami, nesibaiminant dėl organinių ir neorganinių medžiagų, esančių ant jų paviršiaus.

 dezinfekavimui-maisto.png dezinfekavimui-indu.png dezinfekavimui-mesos.png

NAUDINGIAUSIA PRIEMONĖ DEZINFEKAVIMUI

Vandens valymui taip pat dažnai naudojamas chloras. Tačiau ar toks sprendimas pagrįstas? Ozonatorius pranašesnis visose svarbiausiuose kriterijuose. Visų pirmiausia, jis veiksmingesnis, nes juo pašalinama daugiau organinių medžiagų, jis turi anti-mikrobinių savybių. Tokiu būdu apsisaugoma nuo kenksmingų mikroorganizmų, bakterijų ir virusų, kurie žmogui gali sukelti pavojingas ligas. Ozono generatorius taip pat pasižymi greitesniu veikimu. Nei chloras, nei kitos dezinfekavimui naudojamos priemonės negali pasiūlyti tokio veiksmingumo. Ozonatorius bakterijas nužudo 300 kartų greičiau, nei chloras. Taigi šis įrenginys vandenį išvalys ne tik nuo organinių ir neorganinių priemaišų, tačiau tai padarys greičiau nei kitos priemonės. Šiuo vandeniu galėsite valyti maistą, indus, paviršius. Turėsite įrenginį, kuris bus panaudojamas plačiau, nei kitos dezinfekavimui pasitelkiamos priemonės.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad tinkamai atliekamas toks valymas neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai. Kitos dezinfekavimui naudojamos priemonės turi kenksmingų cheminių elementų ir toksinų. Ozonas - tai natūralus gamtos elementas, todėl valydamas vandenį nesudaro jokių papildomų problemų. Štai chloras - kenksminga valymo priemonė, sukelianti nemalonų kvapą. Ozonatorius tokių problemų nesiūlo, negana to, padeda jas išspręsti. Taigi šiuo įrenginiu valomas vanduo turi daugiau panaudojamo sričių ir teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Jį galima naudoti maisto, indų, paviršių dezinfekavimui ir dėl nieko nesijaudinti. Kitos valymo priemonės to pasiūlyti negali, nes įprastai tai cheminės priemonės. Šiuo atveju neturėtų būti sunku pasirinkti, kokios priemonės dezinfekavimui Jums reikėtų. Ozonas yra veiksmingesnis, plačiau naudojamas, taip pat natūralus elementas.

 

Gali būti naudojamas su laikmačiu.

ozono-generatorius-timeris.png

DĖMESIO! Dėl saugaus naudojimosi pažiūrėkite naudojimosi instrukcijos skiltį.

Techniniai duomenys

 Pavadinimas Vandens plotas  Kambario plotas Ozono produkcija  Siurblys 
 Ozone Water 3000/3  6000 litrų 35-40 m2 3000 mg/val 3 l/min
 Ozone Water 3000/4  6000 litrų 35-40 m2   3000 mg/val 4 l/min 
 Ozone Water 3000/8  6000 litrų 35-40 m2  3000 mg/val 8 l/min

Naudojimosi instrukcija

 1. Uždarykite dezinfekuojamos patalpos duris ir langus;
 2. Įsitikinkite, kad vidinės durys (pvz.: tualeto arba spintos) yra atidarytos;
 3. Jeigu dezinfekuojama patalpa turi aušinimo sistemą, įjunkite ventiliatorių, kad cirkuliuotų oras;
 4. Iš dezinfekuojamos patalpos išveskite visus žmones ir gyvūnus;
 5. Ozono gaminimo lygis dažniausiai yra vidutinis arba aukštas, priklausomai nuo esančių kvapų ir procedūros laiko;
 6. Nustatykite laikmatį ir išeikite iš patalpos;
 7. Po procedūros grįžę į patalpą įsitikinkite, kad laikmatis išsijungė;
 8. Po procedūros 15-45 minutėms atidarykite visus lauko langus ir duris, kad patalpa tinkamai prasivėdintų.

Kaip dezinfekuoti maisto produktus?

Įdėkite oro akmenį į indą su švariu vandeniu ir maisto produktais, įjunkite ozonatoriaus kištuką 15-20 minučių. Po to paleiskite švarų vandenį ir pakartotinai nuplaukite maisto produktus.

Rekomendacijos

Ideali darbinė temperatūra yra apie 25-30°C. Vandens valymas per aukštoje temperatūroje, t.y. 60 ar daugiau laipsnių, nebus tinkamas. Oro akmenis stenkitės įdėti esant žemesnei vandens padėčiai. Ozonatorius gali būti paguldomas arba tvirtinamas prie sienos. Ozonatorius turi būti pakabinamas aukščiau nei ozono antgalis arba oro akmenys, siekiant pagerinti efektyvumą.

Perspėjimas

Naudoti tik tose vietose, kuriose negyvena žmonės, augalai ir gyvūnai. Ozonas gali dirginti akis, gerklę ir nosį ilgalaikio poveikio metu.

Dokumentai

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com