Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Vandens nukalkintojas PROTECTX RED LINE

ProtectX vandens filtras yra kompaktiškas pasirinkimas namų apsaugai nuo kalkių. Jo veikimo principas - besisukantis vandens srautas ir elektrodai. Tokiu būdu vandens nukalkinimui nenaudojama nei druska, nei cheminės medžiagos. Mineralai, kurie yra pagrindinė kalkių susiformavimo priežastis, nėra pašalinami, bet yra pakeičiama jų struktūra. ProtectX antikalkinis filtras - tai puiki alternatyva minkštinimo filtrams, apsaugant namų vamzdyną ir buitinius prietaisus nuo užkalkėjimo ir nuo to atsirandančių gedimų.
Kaina
120.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • Gamintojas
 • Nauda
 • Techniniai duomenys
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

Paskirtis:

 • vandens nukalkinimui.

„ProtectX Red Line“ vandens filtras nuo kalkių, be druskos ir cheminių medžiagų

„ProtectX“ - tai jonų poliarizacijos sistema, skirta fiziniam ir galvaniniam vandens valymui, pakeičiant mineralų struktūrą, apsaugant nuo nuosėdų susidarymo bei korozijos šalto ir karšto vandens tiekimo vamzdynus, el. katilų kaitinimo elementus, šilumokaičius, maišytuvus ir kt. įrangą. Vandens nukalkintojas „ProtectX“ tinka ne tik naujai sumontuotiems vamzdynams, kaip prevencijos priemonė, bet ir senesniems vamzdynams. Kalkių filtras atitinka visus sąlyčio su geriamuoju vandeniu saugos kriterijus ir turi tarptautinį IAPMO sertifikatą, patvirtinantį, jog „ProtectX“ padeda sumažinti susidarančių kalkių kiekį vandenyje iki 76%.

Privalumai:

 • Prailgina šildymo įrangos ir buitinės įrangos tarnavimo laiką;
 • Nereikalauja jokios priežiūros;
 • Jokių papildomų išlaidų;
 • Nedideli slėgio nuostoliai;
 • Patentuotas produktas;
 • Sertifikuotas efektyvumas;
 • Nekenksmingas aplinkai.

Nukalkintojo veikimo principas

„ProtectX“ turi pratekantį korpusą su įleidimo ir išleidimo angomis. Jame esančios turbinos (ne magnetai) formos elektrodai yra pagaminti iš dviejų skirtingų elektrai laidžių medžiagų. Elektrodo konstrukcija yra patentuota (TGP® - turbulentinė galvaninė poliarizacija) būtent ji ir sukuria besisukantį vandens srautą, sukeliantį mineralinės struktūros pasikeitimą. Vanduo, tekantis per įrenginį, kartu su elektrodais sukuria galvaninę šlapią terpę, kurios įtampa yra nuo 4,2 iki 6 voltų, todėl mineralai ir druskos apdorotame vandenyje praranda galimybę sudaryti kietas kristalines nuosėdas (kalcitą). Jos įgyja minkštųjų dalelių - dumblo (aragonito) struktūrą ir yra nuplaunami vandeniu. Jos išlaiko šią struktūrą iki 72 valandų.

Orientacinė schema

 protectx-schema.jpg

 1. Naudojimo matuoklis
 2. Uždarymo ventilis
 3. Mechaninis purvo filtras
 4. IPS „ProtectX“

IAPMO aukščiausios kokybės sertifikatas

 iapmo-kokybes-sertifikatas.jpg

IAPMO yra akredituota Amerikos nacionalinio standartų instituto (ANSI) ir Kanados standartų tarybos (SCC), kad ji veiktų kaip nepriklausoma ir autoritetinga kokybės vertinimo įstaiga, valdanti medžiagų ir gaminių sąrašų sertifikavimo sistemą. IAPMO yra pripažinta valdžios institucijų globaliu mastu. Sertifikavimo procesas apima pradinį ir nuolatinį gaminio testavimą, periodinį sąraše esančių produktų gamybos patikrinimą ir paskelbiamas gamintojo bei konkrečių gaminių ataskaitas. IAPMO atitikties ženklai yra plačiai pripažinti ir yra aukščiausias kokybės laipsnis, rodantis atitiktį nustatytiems kodeksams ir standartams.

Pristatymas

Gamintojas

drazice-logo.PNG

Įmonė Drazice yra pirmoji vandens šildytuvų gamintoja Čekijoje, kuri yra gerai žinoma visoje Europoje. Bendrovė savo produkciją eksportuoja į beveik dvidešimt šalių visame pasaulyje. Vandens šildytuvai su Drazice ženklu yra labai paklausūs Čekijos vartotojų, ką rodo dominuojanti 50 % dalis Čekijos rinkoje. Pagrindinė įmonės DZ Drazice veikla – vandens šildytuvų gamyba ir pardavimas. Tvirtas įmonės sėkmės pagrindas – puikios mūsų gaminių tradicijos ir kokybė, atsakingas ir tobulas klientų aptarnavimas bei gera už aplinkos apsaugą atsakingos įmonės reputacija.

Nauda

Vandens nukalkintojo privalumai:

 • Pašalina kalkių nuosėdas, pakeičiant kietus mineralus vandenyje natriu.
 • Su tokiu vandeniu lengviau nuplauti muilą ir šampūną.
 • Suminkštintas vanduo nepalieka muilo nuosėdų ant odos ar vonios.
 • Mažesnė tikimybė, kad jūsų skalbimo mašina ir kiti vandens pagrindu pagaminti prietaisai suges.
 • Ant dušo galvutės, unitazo, maišytuvo ir kt. nebeliks kalkių ir mineralinių nuosėdų.
 • Mažesnė tikimybė, kad vamzdžiai užsikimš ir rūdys, todėl sumažėja nuotėkio tikimybė.

Techniniai duomenys

Modelis Plotis (mm) Ilgis (mm) Svoris (g) Maks. srautas (m3) Slėgio nuostoliai esant maks. srautui (bar)
ProtecX 1/2" 50 245 910 1 0,442
ProtecX 3/4" 50 245 890 3.2 4.38
„ProtecX 1“ 50 251 933 4 6.92

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com