Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Gazuotas vanduo / 2012-04-02

Pliusai tai vitaminas C, kas sukelia teigiamą nuotaiką, daugiau energijos. Taip pat sutrikus skrandžio veiklai, išgėrę šio vandens jį suaktyvinsime.

Vanduo su burbuliukais ir be – kas skaniau?

Tyras vanduo – sveikiausia. Tą žinome visi. Ir vis dėlto paprastas vanduo greitai pabosta, o tą, kuris džiugiai šnypščia ir burbuliuoja, gerti kur kas linksmiau. Juolab kad burbuliukų turi ir dauguma mineralinio vandens rūšių. Ar vanduo su burbuliukais vis dėlto bent kiek sveika?

Taip! Toks vanduo, kaip ir tyras vanduo be angliarūgštės, papildo skysčių atsargas ir atgaivina.

 Tikriausiai esi girdėjusi, kad vanduo su anglies dioksidu gali pakenkti tavo dantų emaliui. Tai žinoti pravartu, bet taip pat turėk omeny: žala tėra minimali, o tiek gazuoto vandens, kad emalio erozijos greitis būtų spartesnis už jo atsinaujinimo procesą, tu tikrai neišgersi! Visai kas kita – gazuotas limonadas. Daugumos jų sudėtyje esama ir fosforo rūgšties – o ši medžiaga jau kur kas stipriau pažeidžia dantis, ypač jų šaknis.

Svarbiausia, ką turėtum žinoti pakėlus prie lūpų gazuoto vandens stiklinę – tai, kad didžiausią žalą organizmui daro ne vanduo ar jame esanti angliarūgštė, o įvairūs priedai, kurių dažnai dedama net ir į paprastą stalo vandenį, suteikiant jam vaisių ar uogų skonį. Kad jų išvengtum, geriau pagardink šį vandenį natūraliai: įpilk šlakelį natūraliai spaustų vaisių sulčių, įmesk citrinos ar apelsino skiltelę, mėtos lapelių, keletą šaldytų uogų, kurios suteiks ne tik savitą skonį, bet ir maloniai atvėsins tavo gėrimą.

 

GAZUOTI GĖRIMAI GALI PASKATINTI INFARKTĄ AR INSULTĄ „Medscape Medical News“ praneša, kad sodos vanduo (stipriai gazuotas mineralinis vanduo) gali būti ne toks naudingas, kaip buvo tikėta iki šiol.

2011 metais Kanados mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad stipriai gazuotas mineralinis vanduo gali padidinti insultų, miokardo infarkto ar kitų kraujagyslių ligų riziką.v

Šaltinis: http://www.vlmedicina.lt/2011/06/gazuoti-gerimai-gali-paskatinti-infarkta-ar-insulta/ 

Šaltinis: http://www.diena.lt/dienrastis/sveikata-ir-grozis/koki-vandeni-gerti-gazuota-ar-ne-231247 

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com